PhotoVCarve predstavenie

 

PhotoVCarve bol vyvinutý, aby umožnil  CNC strojom  vyryť spôsobom, ktorým doteraz mohli ryť len drahé laserové stroje.

 

Čo je PhotoVCarving?

PhotoVCarve okamžite konvertuje fotografie a obrázky do vysokých kvalitných dráh nástroja, ktoré  bežia na prakticky všetkych  CNC strojoch.

Čo to môže robí?

Schopnosť permanentne zobrazovať hotový produkt umožňuje opraviť parametre a tak výsledok prispôsobiť svojim požiadavkám.

PhotoVCarve je tiež perfektný pre obrábanie 3D litografií a tak umožňuje vytvoriť hodnotné darčeky a pamiatky pre viac generácií.

Možnosti využitia  PhotoVCarve nemajú konca  môže byť použitý všetkými CNC strojmi. Od nadšencov ktorý si postavili vlastné stroje, až po drahé obrábacie centrá - softvér poskytuje možnosti pre každého.

 

 

 

 

PhotoVCarve - prichádza

PhotoVCarve môže byť použitý na spracovanie strojové fotografie v 3 rozdielnych spôsoboch.

 

 

 

1.Drážka tvaru V obrábanie

PhotoVCarve vytvára línie žliabok ktorých mení šírku a dimenzia predstavuje detail vo fotografii alebo obraze. Kvalita hotového výsledku je závislá od kontrastu týchto žliabkov a povrchu materiálu. Toto je potrebné si uvedomiť pri výbere nástroja a zadávaní hĺbky a ostatných parametrov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.3D Lithophane Machining

Lithophanes sú 3D fotografií - sú to obrazy, ktoré pri bežnom pohľade takmer nič neukážu. Ale pri osvetlení zo zadnej strany pôsobia 3D efektom, čo nie je možné nahradiť, žiadnou fotografiou.

Lithophanes bol vyvinutý v stredoveku a využíval sa hlavne pri výrobe porcelánu, kde sa návrhy vyrezávali do včelieho vosku a potom boli osvetlené sviečkou.

 

 

 

 

 

 

 

 

3.3D stupnica šedej obrábanie

Príklad na obrázku predstavuje možnosť, keď za pomoci použitia oblého nástroja je možné vyrobiť 3D reliéf z čiernobielej fotografie.

 

 

 

 

 

Stiahnite si demo verziu Cena softvéru: 125,- €

Ceny sú uvedené bez DPH.